Artykuły sponsorowane

Trekking, czyli dlaczego warto chodzić po górach?

Chodzenie po górach jest bardzo korzystne dla naszego układu krążenia ogólnej wydolności organizmu, a także dla psychiki. Jakie inne korzyści ma chodzenia po górach?

Poznaj największe zalety jazdy na nartach

Ciągłe treningi czy to na domowej siłowni, czy w profesjonalnej ,wymagają od czasu do czasu urozmaicenia. Warto trochę odpocząć od ćwiczeń w czterech ścianach. Bardzo dobrą zimową alternatywą jest jazda na nartach, która wymaga od nas dużego wysiłku fizycznego, siły i świetnej kondycji. Sprawdźcie z nami zalety

Konkurs dla każdego! Wygraj rowerek treningowy do domowej siłowni

Producent Hop-Sport.pl wraz z RMF 4RACING Team organizuje konkurs, w którym możecie wygrać rower magnetyczny Onyx marki Hop-Sport. Więcej o konkursie, nagrodzie oraz o tym, dlaczego warto ćwiczyć na rowerku, dowiecie się poniżej.

Ergometr, czyli sprzęt idealny do przygotowania na narty?

Bieganie na bieżni, czy ćwiczenia na rowerku treningowym rozwijają tylko niektóre mięśnie. Wioślarz natomiast wzmacnia nogi, uda, ramiona, plecy, brzuch oraz klatkę piersią. Ćwicząc przez kilka tygodni przed wyjazdem na narty na tym sprzęcie, możemy być pewni, że zakwasy na wyjeździe nas nie zaskoczą.