Black Friday, czyli po polsku Czarny Piątek, jest to jeden z najlepszych dni do robienia zakupów. W tym dniu, który w roku 2018 przypada na piątek 23 listopada, małe oraz duże sklepy organizują wyprzedaże, na których możemy kupić sprzęt w znacznie mniejszej cenie.

black friday 2018

źródło: Hop-Sport.pl

W naszym kraju święto to obchodzone jest od około 6 lat. Czarny piątek przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych, jest to zawsze ostatni piątek listopada, tak byśmy mogli po okazyjnej cenie kupić prezenty na święta.

Black Friday obchodzony jest także w sklepach ze sprzętem do domowej siłowni, w tym także w Hop-Sport.pl, w którym przez cały weekend od piątku 23 listopada obchodzony będzie Black Friday. Z kodem BLACK.18* będziecie mogli skorzystać z 10% rabatu na cały asortyment.

Producent Hop-Sport.pl ma w swojej ofercie sprzęt fitness i nie tylko. W jego asortymencie w większości znajduje się sprzęt jego produkcji. Marka Hop-Sport wybierana jest przez wiele osób do domowej siłowni, ponieważ urządzenia łączą w sobie jakość oraz odpowiednie parametry do domowego użytku.

Zobaczcie co najczęściej kupują klienci Hop-Sport.pl:

ŁAWKA TRENINGOWA HS-1030

ławeczka do ćwiczeń

źródło: Hop-Sport.pl

Jest to wielofunkcyjna regulowana ławka marki Hop-Sport, wyposażona jest w wielostopniową regulację, która umożliwia bardzo szybką regulacje oraz prostą zmianę ustawień poszczególnych elementów. Regulacja kąta nachylenia oparcia (w tym także kąt ujemny oraz pozycję na płasko) oraz regulacje siedziska. Szeroki zakres regulacji pozwala na wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń z obciążeniem w pozycji siedzącej, czy wyciskania ze sztangielkami.

Hantle żeliwne Hop-Sport w walizce 2x10kg

walizka z hantlami

źródło; pixabay.com

Jeżeli zależy nam na poprawie wyglądu fizycznego oraz zbudowaniu masy mięśniowej. Żeliwne hantle marki Hop-Sport o łącznej wadze 20 kg pomogą osiągnąć zaplanowane efekty, bez ryzyka kontuzji. Ten model składa się ze stalowych gryfów (niklowanych i gwintowanych oraz trwałych żeliwnych talerzy).

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-050C

orbitrek do ćwiczeń

źródło: Hop-Sport.pl

Masywna konstrukcja powoduje, że urządzenie jest stabilne oraz możemy w zaciszu własnego domu wykonać trening na najwyższym poziomie. Płynnie działający magnetyczny opór, który sterowany jest elektronicznie, zapewnia pełen komfort użytkowania.

W asortymencie sklepu znajdziecie o wiele więcej małych i dużych sprzętów do domowej siłowni, które także będzie obejmował kod z okazji Balik Friday 2018! Zajrzyjcie na stronę: Hop-Sport.pl