W ostatnim czasie coraz więcej w mediach mówi się o zdrowym trybie życia co przekłada się na odpowiednie działania obywateli. Kluby fitness zapełniają się osobami, które chcą aktywnie spędzać czas, a ze sklepowych polek szybko znikają produkty okraszone żakiem zdrowej żywności. Co jeszcze może nas w tym temacie zainteresować?

 Z pewnością spotkania z innymi ludźmi, którzy przyjęli podobną drogę walki z dodatkowymi kilogramami. Dziś w Polsce nie brak miejsc, gdzie zainteresowani licznie się gromadzą. W zamian za to przygotowywane są liczne atrakcje, które ściśle wiążą się z hasłem – zdrowy tryb życia. Jedną z takich kampanii jest Tour de Fit. Tour z wiadomych względów kojarzy się nam z wyścigiem, ale tu forma jest zdoła odmienna. Nie ma tu medali, nie ma żadnych premii, a zwycięzcą jest każdy kto zgłosi się do tego niecodziennego przedsięwzięcia. Jest to znakomita okazja dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią sobie zdrowie swoje i bliskich. Nic dziwnego, że kampanii ta z każdym rokiem przyciąga coraz większe tłumy uczestników.

Jednym z wielu przyjemności jaką zaznałam w klubie fitness była przyjemność korzystania i „ćwiczenia” na specjalnym masażerze VIBROFIT BM 1200. W załączam film, który przestawia owy masażer.