Jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku to Wigilia, a najbardziej wyczekiwanym dniem miesiąc przed tym świętem jest Black Friday, czyli dzień największych przecen. Zobacz jakie promocje czekają na Ciebie w Hop-Sport.pl

Czarny piątek

źródło: silownia.net.pl

Black Friday i Cyber Monday – Sprawdź przeceny w sklepie producenta Hop-Sport.pl

Blac Friday – to jeden z najbardziej wyczekiwanych wyprzedaży w roku. Czarny piątek swoje początki miał w Stanach Zjednoczonych teraz zyskuje popularność na całym świecie. Jest to ostatni piątek listopada (dzień po Święcie Dziękczynienia). Chociaż u nas ten dzień nie jest jeszcze, aż tak popularny, statystyki pokazują, że zyskuje coraz więcej fanów.

Cyber Monday – jest także dniem wielu wyprzedaży, jednak skupia się on głównie na wyprzedażach internetowych. Nie oznacza to, że sklepy internetowe organizują tylko Cyber Monday, a stacjonarne Black Friday. Wiele sklepów internetowych oraz stacjonarnych organizuje Black Friday i Cyber Monday.

Sklep Hop-Sport.pl organizuje zarówno Black Friday, jak i Cyber Monday. Dodatkowo przedłuża okres wyprzedaży aż do 30.11.2016r. W tym czasie możecie zakupić produkty o 10% taniej z kodem FRIDAY10. Jednak, nie oznacza to, że nie trzeba się spieszyć.

Korzystajcie z okazji, póki jeszcze mało kto o niej wie!

Potem może być już za późno…

żródło: hop-sport.pl

żródło: hop-sport.pl

W sklepie Hop-Sport.pl znajdziecie m.in.:

Ławki treningowe – sklep posiada różne rodzaje ławek, a wśród nich m.in. ławki uniwersalne, ławki skośne, ławki regulowane, czy ławki treningowe.

Sprawdź ofertę ławek treningowych tutaj: https://www.hop-sport.pl/lawki-treningowe/

Bieżnie – w ofercie sklepu znajdziecie markowe bieżnie elektryczne. Ćwiczenia na bieżni polecane są osobą w każdym wieku, dlatego są jednym z chętniej kupowanych sprzętów.

Ofertę bieżni znajdziecie tutaj: https://www.hop-sport.pl/bieznie/

Orbiterki- są połączeniem rowerka treningowego, bieżni i steppera. W większości modelach na stronie, znajdziecie orbiterki wyposażone w tranżery.

Wszystkie orbiterki dostępne w sklepie znajdziesz tutaj https://www.hop-sport.pl/orbitreki/

żródło: hop-sport.pl

żródło: hop-sport.pl

INNE OKAZJE W HOP-SPORT:

PROMOCJE DNIA

Oprócz najbliższych promocji warto zaglądać do sklepu codziennie, ponieważ w zakładce „promocje dnia” znajdziecie codziennie inne promocje.

RABATY

Sklep Hop-Sport.pl oferuje także rabaty za zakupy od:

  • 298 zł – 3% rabatu
  • 498 zł – 5% rabatu
  • 898 zł – 7% rabatu
  • 1998 zł – 10% rabatu

NEWSLETTER

Dodatkowo sklep po zapisaniu się na newsletter oferuje swoim klientom rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy (rabat obowiązuje przy zakupach za 200 zł)